ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ– ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ

Ο Ηρακλής ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο το 2018,αφού κέρδισε εκτός έδρας τον Αγροτικό Αστέρα με 0 – 3.

ΒαθμολογίαΕΛΛΑΔΑ: Γ’ Εθνική
07.01. 13:30 Τελικό Πανθηραϊκός 2 – 0 Τριγλία Ραφήνας
07.01. 15:00 Τελικό Α.Ο. Παλαιοχώρας 0 – 1 Αιγάλεω
07.01. 15:00 Τελικό Α.Ο. Σελλάνων 0 – 0 ΑΟ Θήβα (0 – 0)
07.01. 15:00 Τελικό Αγροτικός Αστέρας 0 – 3 Ηρακλής 1908
07.01. 15:00 Τελικό Αμβρυσσέας 1 – 0 Διγενής Νεοχωρίου
07.01. 15:00 Τελικό Απόλλων Παραλιμνίου 4 – 0 Διδυμότειχο
07.01. 15:00 Τελικό Αστέρας Αμαλιάδας 2 – 0 Ζάκυνθος
07.01. 15:00 Τελικό Αστέρας Βλαχιώτη 3 – 0 Αχαϊκή
07.01. 15:00 Τελικό Αστέρας Ιτέας 0 – 1 Βόλος Ν.Π.Σ.
07.01. 15:00 Τελικό Αστέρας Παραποτάμου 2 – 2 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
07.01. 15:00 Τελικό Αχιλλέας Φαρσάλων 0 – 0 Οπούντιος Μαρτίνου (0 – 0)
07.01. 15:00 Τελικό Διαγόρας Βραχνέικων 1 – 0 Παλληξουριακός
07.01. 15:00 Τελικό Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0 – 1 Άρης Αβάτου
07.01. 15:00 Τελικό Εδεσσαϊκός 0 – 0 Φίλιππος Αλεξάνδρειας (0 – 0)
07.01. 15:00 Τελικό Εθνικός Πειραιώς 3 – 1 Ρόδος
07.01. 15:00 Τελικό Ερμής Αμυνταίου 1 – 0 Καστοριά
07.01. 15:00 Τελικό Ερμής Ζωνιανών 1 – 0 Φωστήρας
07.01. 15:00 Τελικό Ηλυσιακός 4 – 1 Ατσαλένιος
07.01. 15:00 Τελικό Θεσπρωτός 1 – 0 Λευκίμμη
07.01. 15:00 Τελικό Θύελλα Ραφήνας 2 – 1 Χαλκίδα
07.01. 15:00 Τελικό Ιωνικός 2 – 0 Ζευγολατιού
07.01. 15:00 Τελικό Καβάλα 3 – 0 Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
07.01. 15:00 Τελικό Καλαμάτα 3 – 1 Λεωνίδιο
07.01. 15:00 Τελικό Καρίτσα 1 – 1 Α.Π.Ε. Λαγκαδά
07.01. 15:00 Τελικό Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 0 – 1 Δόξα Προσκυνητών
07.01. 15:00 Τελικό Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0 – 0 Καμπανιακός (0 – 0)
07.01. 15:00 Τελικό Μακεδονικός 2 – 1 Πιερικός
07.01. 15:00 Τελικό Νάουσα 0 – 0 Αλμωπός Αριδαίας (0 – 0)
07.01. 15:00 Τελικό Νέος Αμφίλοχος 0 – 1 Μακεδονικός Φούφας
07.01. 15:00 Τελικό Νέστος Χρυσούπολης 0 – 1 Αετός Ορφανού
07.01. 15:00 Τελικό Ολυμπιακός Βόλου 2 – 0 Βελούχι
07.01. 15:00 Τελικό Ορφέας Ξάνθης 0 – 1 Ελπίς Σκουτάρεως
07.01. 15:00 Τελικό ΟΦ Ιεράπετρας 1 – 0 Α.Ε. Μυλοποτάμου
07.01. 15:00 Τελικό Παναργειακός 1 – 1 Ερµιονίδα
07.01. 15:00 Τελικό Παναρκαδικός 0 – 1 Τσικλητήρας Πύλου
07.01. 15:00 Τελικό ΠΑΟ Βάρδας 1 – 2 Πανηλειακός
07.01. 15:00 Τελικό Πέλοπας Κιάτου 0 – 1 Ιαλυσός
07.01. 15:00 Τελικό Ρήγας Φεραίος 0 – 1 Νίκη Βόλου
07.01. 15:00 Τελικό Σκουφάς Κομποτίου 2 – 0 Πανλευκάδιος
07.01. 15:00 Τελικό Τηλυκράτης Λευκάδας 2 – 1 Δόξα Κρανούλας
07.01. 15:00 Τελικό Άγιος Ιερόθεος 2 – 0 Κηφισιά
07.01. 15:00 Τελικό Άρης Παλαιοχωρίου 2 – 0 Κιλκισιακός
07.01. 15:00 Τελικό Ένωση Ασπροπύργου 0 – 1 Κερατσίνι
7 3 1 22:5 24
11 7 3 1 15:8 24
11 6 2 3 17:8 20
11 5 3 3 11:10 18
11 4 5 2 8:7 17
11 5 2 4 12:6 17
11 3 4 4 8:11 13
11 3 3 5 7:10 12
11 3 2 6 12:19 11
11 3 2 6 6:13 11
11 2 2 7 8:14 8
11 1 3 7 6:21 6
# Γκρούπ 2 ΑΓ Ν Ι Η Γ Β Φόρμα
1. Άρης Παλαιοχωρίου 16 11 2 3 28:12 35
2. Ηρακλής 1908 16 10 4 2 28:11 34
3. Αλμωπός Αριδαίας 16 7 7 2 19:11 28
4. Μακεδονικός 16 8 4 4 16:11 28
5. Νάουσα 16 7 4 5 15:13 25
6. Εδεσσαϊκός 16 6 6 4 18:16 24
7. Α.Π.Ε. Λαγκαδά 16 6 6 4 26:22 24
8. Πιερικός 16 7 1 8 15:18 22
9. Αγροτικός Αστέρας 16 6 4 6 18:23 22
10. Καρδίας 15 6 2 7 17:17 20
11. Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 16 5 4 7 16:22 19
12. Φίλιππος Αλεξάνδρειας 16 4 4 8 12:18 16
13. Κιλκισιακός 15 3 3 9 13:20 12
14. Καρίτσα 16 2 6 8 16:24 12
15. Καμπανιακός 16 1 3 12 10:29 6
# Γκρούπ 3 ΑΓ Ν Ι Η Γ Β
Τηλυκράτης Λευκάδας 13 9 2 2 24:10 29
2. Μακεδονικός Φούφας 13 7 3 3 10:7 24
3. Ερμής Αμυνταίου 13 7 3 3 14:14 24
4. Θεσπρωτός 13 6 5 2 21:8 23
5. Νέος Αμφίλοχος 13 7 1 5 23:12 22
6. Λευκίμμη 13 6 3 4 16:12 21
7. Δόξα Κρανούλας 13 4 6 3 12:14 18
8. Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 13 5 3 5 17:19 18
9. Σκουφάς Κομποτίου 13 2 7 4 7:12 13
10. Εθνικός Φιλιππιάδας 12 3 3 6 8:16 12
11. Καστοριά 13 2 3 8 8:17 9
12. Πανλευκάδιος 13 0 8 5 7:15 8
13. Αστέρας Παραποτάμου 13 1 3 9 9:20 6
Τηλυκράτης Λευκάδας 13 9 2 2 24:10 29
2. Μακεδονικός Φούφας 13 7 3 3 10:7 24
3. Ερμής Αμυνταίου 13 7 3 3 14:14 24
4. Θεσπρωτός 13 6 5 2 21:8 23
5. Νέος Αμφίλοχος 13 7 1 5 23:12 22
6. Λευκίμμη 13 6 3 4 16:12 21
7. Δόξα Κρανούλας 13 4 6 3 12:14 18
8. Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 13 5 3 5 17:19 18
9. Σκουφάς Κομποτίου 13 2 7 4 7:12 13
10. Εθνικός Φιλιππιάδας 12 3 3 6 8:16 12
11. Καστοριά 13 2 3 8 8:17 9
12. Πανλευκάδιος 13 0 8 5 7:15 8
13. Αστέρας Παραποτάμου 13 1 3 9 9:20 6
# Γκρούπ 4 ΑΓ Ν Ι Η Γ Β Φόρμα
1. Βόλος Ν.Π.Σ. 13 12 0 1 38:9 36
2. Γ.Σ. Αλμυρού 12 8 1 3 15:8 25
3. Νίκη Βόλου 13 7 3 3 22:9 24
4. Αμβρυσσέας 13 7 2 4 18:15 23
5. Αστέρας Ιτέας 13 6 3 4 20:15 21
6. Α.Ο. Σελλάνων 13 5 5 3 19:16 20
7. ΑΟ Θήβα 13 5 4 4 24:12 19
8. Ολυμπιακός Βόλου 13 5 4 4 12:9 19
9. Ρήγας Φεραίος 13 3 4 6 9:16 13
10. Διγενής Νεοχωρίου 13 3 2 8 6:21 11
11. Αχιλλέας Φαρσάλων 13 2 4 7 7:20 10
12. Οπούντιος Μαρτίνου 13 2 2 9 11:25 8
13. Βελούχι 13 2 0 11 7:33 6
# Γκρούπ 5 ΑΓ Ν Ι Η Γ Β Φόρμα
1. Αστέρας Βλαχιώτη 11 8 3 0 20:7 27
2. Αστέρας Αμαλιάδας 11 7 2 2 21:9 23
3. Πανηλειακός 11 6 3 2 16:6 21
4. Καλαμάτα 11 5 6 0 12:3 21
5. Τσικλητήρας Πύλου 11 4 4 3 10:7 16
6. Παναρκαδικός 11 5 1 5 11:9 16
7. Διαγόρας Βραχνέικων 11 5 0 6 16:16 15
8. ΠΑΟ Βάρδας 11 4 2 5 7:9 14
9. Ζάκυνθος 11 3 3 5 10:13 12
10. Αχαϊκή 11 3 3 5 9:12 12
11. Παλληξουριακός 11 2 1 8 7:24 7
12. Λεωνίδιο 11 0 0 11 3:27 0
# Γκρούπ 6 ΑΓ Ν Ι Η Γ Β Φόρμα
1. Προοδευτική 10 7 2 1 17:3 23
2. Εθνικός Πειραιώς 10 6 2 2 16:4 20
3. Ιαλυσός 10 4 5 1 14:9 17
4. Κερατσίνι 10 5 1 4 10:9 16
5. Διαγόρας 9 4 3 2 9:4 15
6. Ρόδος 10 4 3 3 9:9 15
7. Ιωνικός 10 3 4 3 7:6 13
8. ΠΑΟ Λουτρακίου 9 3 3 3 8:5 12
9. Ένωση Ασπροπύργου 10 2 4 4 3:11 10
10. Πέλοπας Κιάτου 10 1 3 6 4:14 6
11. Ζευγολατιού 10 0 0 10 1:24 0
# Γκρούπ 7 ΑΓ Ν Ι Η Γ Β Φόρμα
1. Αήττητος Σπάτων 10 7 2 1 16:4 23
2. Χαλκίδα 10 5 3 2 14:9 18
3. Παναργειακός 10 4 5 1 10:6 17
4. Ερµιονίδα 10 3 4 3 10:8 13
5. Θύελλα Ραφήνας 10 3 3 4 8:9 12
6. Αιολικός 10 3 3 4 8:10 12
7. Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 9 3 2 4 4:8 11
8. Πανθηραϊκός 10 2 5 3 10:9 11
9. Ερμής Κιβερίου 9 2 4 3 11:15 10
10. Τριγλία Ραφήνας 10 3 1 6 10:16 10
11. Ταμυναϊκός 10 2 2 6 6:13 8
# Γκρούπ 8 ΑΓ Ν Ι Η Γ Β Φόρμα
1. Ηρόδοτος 10 6 3 1 17:9 21
2. Αιγάλεω 10 6 1 3 12:9 19
3. Ηλυσιακός 10 4 5 1 13:5 17
4. Ατσαλένιος 10 4 4 2 10:8 16
5. ΟΦ Ιεράπετρας 10 4 4 2 10:8 16
6. Ερμής Ζωνιανών 10 3 3 4 9:14 12
7. Α.Ο. Παλαιοχώρας 10 2 4 4 7:10 10
8. Φωστήρας 10 2 4 4 5:5 10
9. Άγιος Ιερόθεος 10 3 1 6 10:13 10
10. Κηφισιά 10 1 5 4 9:13 8
11. Α.Ε. Μυλοποτάμου 10 1 4 5 6:14 7